Elektronický průvodce Ostrovem Korfu – Licenční podmínky


 

Pro domácí a nekomerční použití:

jsou veškeré zde zveřejněné fotografie k volnému použití, je však zakázáno je mimo tento web, nebo původní CD, distribuovat a dále šířit bez písemného souhlasu autorů. Totéž platí pro texty zde zveřejněné. V případě přání zveřejnit nějakou část textu na internetu nebo v jiných médiích kontaktujte prosím autora s vypsáním požadavku co a v jakém rozsahu chcete zveřejnit.

Pro komerční použití:

jsou veškerá autorská práva vyhrazena a je zakázáno jak fotografie, tak texty šířit, upravovat a zveřejňovat bez písemného svolení autorů a dohody za jakých podmínek smí být zveřejněno.

Velké fotky pro domácí použití:

byly umístěny na CD v adresáři fotogalerie a pro domácí a nekomerční použití jsou všem kteří si CD zakoupili k dispozici, je pouze zakázáno je mimo toto CD šířit a distribuovat v elektronické podobě. Nově přidané galerie jsou umístěny na Zoneramě a u všech je nastaven příznak „znemožňující stažení“. Samozřejmě si uvědomuji, že každá taková ochrana se dá obejít, přesto nechci výsledné obrázky ničit vkládáním vodoznaku.

Velké fotky pro komerční použití:

pro komerční použití platí autorská práva v plném rozsahu a je zakázáno bez svolení autorů tyto fotografie šířit, upravovat a zveřejňovat.

Ostrov Korfu - Kerkyra