Elektronický průvodce Ostrovem Korfu – Výlety po Korfu i okolí


 


Výlety jsem rozdělil na dvě části, v té první najdete výlety individuální, které jsem sám vymyslel a prošel buď pěšky, nebo (alespoň z části) projel na koloběžce. Všechny jsou naplánované tak, aby bylo možné se do místa začátku dopravit hromadnou dopravou a z konečného místa vrátit do hlavního města ostrova a stihnout celou trasu včetně nějakého toho vykoupání.
časem se pokusím do této části přidat alespoň dvě varianty typu „okruh ostrovem“ zapůjčeným autem, převážně pro ty, kdo chtějí za jednu dovolenou toho stihnout co nejvíce vidět a přitom nechtějí výlet absolvovat hromadně v autobuse.

V druhé, samostatné části pak uvádím nejobvyklejší výlety pořádané cestovními kancelářemi, a to jak těmi místními, tak i současnými, které na ostrov pořádají zájezdy. Tyto informace však berte trochu s rezervou. Protože ty absolvované byly už před dávnými lety a neznám jejich aktuální ceny a dopodrobna celou nabídku. I když podle letmých pohledů u místních poboček a informací cestovních kanceláří se nabídka za ty roky moc nezměnila.

K výletům se dostanete buď přes menu, nebo přes tlačítko O stránku vpřed.

Ostrov Korfu - Kerkyra