Elektronický průvodce Ostrovem Korfu – nejznámější letoviska


 

Tato část průvodce se alespoň v krátkosti zmíní o každém zajímavějším letovisku na ostrově Korfu. Protože na jednu stránku by byl celý seznam nepřehledný, je rozdělen geograficky na pět samostatných podstránek, sever, severozápad, severovýchod, jihozápad a jihovýchod ostrova. Odkazy na jednotlivé části jsou ve spodní části stránky pod samostatnými tlačítky, nebo můžete tradičně listovat posunem přes tlačítko „O stránku vpřed“.

Stránka o severních letoviscích obsahuje tři nejzajímavější letoviska, Sidari, Rodu a Acharavi.

V severozápadní oblasti najdete informace o Agios Stefanos, Arillas, Agios Georgios – Pagon, Paleokastritsa, Liapades a Ermones.

Stránka severozápad ostrova vám předá informace o letoviscích Kassiopi, Agios Stefanos – East, Kalami, Nisaki, Barbati, Ipsos a Pirgi, Dasia, Gouvia

Z jihozápadní oblasti se dozvíte informace o Pelekas, Glyfadě, Agios Gordis, Agios Georgios – Argiradon, Potamia (známější spíše pod názvem Agia Varvara) a Gardenos.

Poslední, jihovýchodní část obsahuje informace o letoviscích Peramě a poloostrově Kanoni, Benitses, Agios Ioannis – Peristeron, Moraitika a Messonghi a Kavos.

Ostrov Korfu - Kerkyra